HAKKIMIZDA

2elalim.com olarak, aktif olarak kullanmakta olduğunuz ancak hayatınızın kalan bölümünde ihtiyaç duymadığınız ikinci el ürünleri piyasa fiyatlarına göre oldukça avantajlı fiyatlardan satın alarak kaliteli hizmet ile sizleri tanıştırıyoruz. Her türlü bilgisayar, laptop, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, oyun konsolları, masaüstü bilgisayarlar ve her türlü elektronik cihazınızı piyasa şartlarına göre uzman ekibimiz ile değerlendiriyor ve sonrasında satın alım için gerekli aksiyonları sağlıyoruz.

2elalim.com olarak her şeyden önce sizlere özverili çalışma, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenli hizmet, rakip firmalarımıza göre yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bu nedenle, satacağınız ikinci el ürünleri firmamızdan fiyat teklifi almadan hiçbir firma ile anlaşmamanızı öneriyor ve bu konuda iddiamızı da koruyoruz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde, sektöre yıllarımızı vermiş olmamızdan kaynaklı piyasa şartları doğru bir şekilde değerlendirilmekte ve sizi mağdur etmeyecek fiyat teklifleri sizlere iletilmektedir. Kısa süre içerisinde fiyat teklifi alarak, adresinizde yer alan ikinci el ürünlerin alımı için tarafımıza başvurabilir ve aynı gün içerisinde işlemlerinizi tamamlatabilirsiniz. Satmakta olduğunuz ürün her ne olursa olsun, firmamız ile anlaştığınız taktirde ürün adresinizden alınacak ve ödemeniz nakit olarak tarafınıza yapılacaktır.